Vítejte na stránkách hudebního centra KD Opatov

KD Opatov patří mezi nejvýznamnější kulturní zařízení na Jižním Městě. Pro mnoho obyvatel sídliště patří KD Opatov k neoddělitelné součásti kulturního a společenského života. Pro jeho vhodné umístění v blízkosti zastávky autobusu MHD je navštěvován i obyvateli ze vzdálenějších lokalit.

Konají se zde společenské akce, koncerty, divadelní představení, diskuse, semináře apod. Prostory KD Opatov je možné si pronajmout pro pořádání vlastních akcí.

Příjemné kulturní zážitky a dojmy Vám přejí zaměstnanci KD Opatov.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Městská část Prahy 11 se rozhodla ukončit provoz Kulturního domu Opatov k 30.6.2007 V Kulturním domě Opatov je k dispozici PETICE občanů JM, kteří s ukončením provozu KD nesouhlasí.

Poslední koncert se koná 1.6. od 20.hod., kdy kromě Vítkova kvarteta vystoupí spousta jiných kapel. (viz program květen)

KD Opatov L.Řeháková

KD Opatov mohl být novým centrem obchodního života.

Perly jsou přírodním produktem, o který se starají perlorodky. Doba vzniku je dlouhá, ale právě ta jim dává onu krásu i hodnotu a výjimečnost, kterou oceníme ve špercích. Pokud si vybíráte nové náušnice, rozhodně jsou perly originální a dlouhodobě zajímavou volbou. Díky velkému množství různých designů a zpracování si vybere úplně každý.

Velká nabídka perlových náušnic

Dříve byly perly symbolem movitosti a vyššího společenského postavení. Dnes na sebe vzaly roli stylového doplňku, který můžete nosit universálně na významné akce i jako každodenní šperk. Sluší mladým dívkám i starším dámám. Jejich nespornou a velkou výhodou je, že je můžeme použít do různých drahých kovů. Díky svému jednoduchému tvaru se hodí do moderních i tradičních, do extravagantních i jednoduchých náušnic. Perly také nemají pouze jednu jedinou barvu. Nejčastěji se můžeme setkat s odstíny:

  • Bílá
  • Růžová
  • Modrá
  • Krémová

Krémová může mít více různých provedení od nepatrně smetanové až po téměř jasně zlatou. Stejně tak intenzita modré a růžové má velice rozmanitou škálu. Vedle těchto základních odstínů pak nejdeme například i náušnice s perlami originálních barev jako je černá, šedá nebo fialová. Zajímavé kousky jsou zhotoveny i z kombinace více druhů perel.

Perly jsou plnohodnotným šperkem

Krásné a lesklé perly jsou velice výrazným a krásným doplňkem, u kterého je ideální se pro perfektní vzhled držet jen jejich stylu. Dokáží elegantně, působivě a přitom jemně doplnit každý model. Nikdy, zejména perlové náušnice stříbrné bez ohledu na jejich styl, nekombinujeme například s příliš výraznými zlatými šperky od prstenů po brože a náhrdelníky. Také se k nim nehodí kožené náramky, žádné drahé kameny, obrázkové motivy a jiné podobné materiály a designové ozdoby. V jednoduchosti je krása a pro perly toto pravidlo platí dvojnásobně.

Bleskovka na odreagování: Je libo pěkný náhrdelník?

Pojďme se odprostit od zajímavostí a minulosti či budoucnosti KD Opatov. Máme pro Vás tip. Pokud chcete nějaký pěkný náhrdelník nebo stříbrné přívěsky, ať už jako dárek nebo jen tak pro sebe, našla jsem jeden zajímavý tip. Stačí kliknout na odkaz, kde najdete opravdu kupu krásných náhrdelníků za super cenu. Většina jich je postříbřená, ale je jasné, že kdyby to mělo být z pravého stříbra cena bude mnohonásobně dražší. Navíc se jedná i o značkové zboží.

Takže hodně zdaru při nakupování, já už jeden od tama mám a je překrásný.