Kde můžete koupit zásnubní prsten, když ne v KD Opatov?

KD Opatov si dál žije (spíše nežije) svým životem a chátrá spolu s pár obchůdky. Plány na rekonstrukci či vytvoření nákupního centra zůstaly ve vzduchu a tak je třeba si zajít nakoupit jinam. Avšak spousta obyvatel ČR je zvyklá nakupovat přes internet. Je to mentalitou nebo pohodlím? V dnešní moderní době si můžete vše řádně prohlédnout a objednat na webových stránkách (e-shopech), které máme na velmi vysoké úrovní oproti zahraničním. E-shopy nám vše servíruji až pod nos. Například chceme-li koupit šperk tedy zásnubní prsten, u většiny e-obchodů se můžete podívat na reálné fotografie, detaily dokonce i foto, jak takový prstýnek vypadá na ruce.

Otázkou pro každého potencionálního zákazníka je, kolik chce do takového šperku investovat. S tím úzce souvisí i výběr materiálu. Levnou, avšak velmi efektivní variantou bude chirurgická ocel, další pak například stříbro, které je jedním z nejoblíbenějších materiálů (ruku na srdce i nejhezčích). Zejména pak pokud chcete přívěsek anděl.

Záleží na každém z nás. Jelikož však KD Opatov byl definitivně v roce 2007 zrušen, je jisté, že se budeme muset poohlédnout někde jinde.