KD Opatov mohl být novým centrem obchodního života.

Perly jsou přírodním produktem, o který se starají perlorodky. Doba vzniku je dlouhá, ale právě ta jim dává onu krásu i hodnotu a výjimečnost, kterou oceníme ve špercích. Pokud si vybíráte nové náušnice, rozhodně jsou perly originální a dlouhodobě zajímavou volbou. Díky velkému množství různých designů a zpracování si vybere úplně každý.

Velká nabídka perlových náušnic

Dříve byly perly symbolem movitosti a vyššího společenského postavení. Dnes na sebe vzaly roli stylového doplňku, který můžete nosit universálně na významné akce i jako každodenní šperk. Sluší mladým dívkám i starším dámám. Jejich nespornou a velkou výhodou je, že je můžeme použít do různých drahých kovů. Díky svému jednoduchému tvaru se hodí do moderních i tradičních, do extravagantních i jednoduchých náušnic. Perly také nemají pouze jednu jedinou barvu. Nejčastěji se můžeme setkat s odstíny:

  • Bílá
  • Růžová
  • Modrá
  • Krémová

Krémová může mít více různých provedení od nepatrně smetanové až po téměř jasně zlatou. Stejně tak intenzita modré a růžové má velice rozmanitou škálu. Vedle těchto základních odstínů pak nejdeme například i náušnice s perlami originálních barev jako je černá, šedá nebo fialová. Zajímavé kousky jsou zhotoveny i z kombinace více druhů perel.

Perly jsou plnohodnotným šperkem

Krásné a lesklé perly jsou velice výrazným a krásným doplňkem, u kterého je ideální se pro perfektní vzhled držet jen jejich stylu. Dokáží elegantně, působivě a přitom jemně doplnit každý model. Nikdy, zejména perlové náušnice stříbrné bez ohledu na jejich styl, nekombinujeme například s příliš výraznými zlatými šperky od prstenů po brože a náhrdelníky. Také se k nim nehodí kožené náramky, žádné drahé kameny, obrázkové motivy a jiné podobné materiály a designové ozdoby. V jednoduchosti je krása a pro perly toto pravidlo platí dvojnásobně.